PWS 620 S (240 V) - AUS, (0603273137), Elektronarzędzia Sklep

Sklep elektronarzędzia

Twój koszyk jest pusty


Zakupy bez konieczności rejestracji!

PWS 620 S (240 V) - AUS, (0603273137)

  • Rysunek 1
  • Rysunek 2

Ściągnij plik lub zobacz w pełnym rozmiarze:

Nr
ref
Nr Kat. Części Nazwa części Cena Brutto Ilość
1 1605108127 KADŁUB SILNIKA zapytaj o cenę
2 1604220227 STOJAN 240V 94.00 zł
+ -
3/60 1606610121 WENTYLATOR 5.00 zł
+ -
4 1607200086 PRZEŁ. WEJŚCIA/WYJŚCIA 32.00 zł
+ -
5 1604460034 PRZEWÓD ZASIL. SIECIOWY AUS 2,65M 2 X 1,0MM PVC 49.00 zł
+ -
6 2600703011 KOŃCÓWKA Ø8,3-Ø9,4X95 MM 9.00 zł
+ -
7 1601302017 ZACISK MOCUJĄCY 4.00 zł
+ -
9 1601110469 TABLICZKA FIRMY zapytaj o cenę
12 1607328029 FILTR PRZECIWZAKŁÓCENIOWY zapytaj o cenę
13 2600905032 ŁOŻYSKO KULKOWE 7X19X6 15.00 zł
+ -
14 1600905032 ŁOŻYSKO KULKOWE ZWYKŁE 8X22X7 17.00 zł
+ -
17 1601110783 TABLICZKA FIRMY zapytaj o cenę
18 1604611026 SPRĘŻYNA DOCISKOWA 4.00 zł
+ -
22 1602319002 ZASUWA NASTAWNA 5.00 zł
+ -
23 1602026057 UCHWYT WYŁĄCZNIKA 5.00 zł
+ -
25 1600508005 POKRYWA OBUDOWY 13.00 zł
+ -
26 1600502020 TULEJA GUMOWA 5.00 zł
+ -
27 1600206025 PIERŚCIEŃ GUMOWY 7.00 zł
+ -
29 1601328005 PIERŚCIEŃ KIER. POWIETRZA 7.00 zł
+ -
31 2916660013 UCHWYT DIN 472-32X1,2 MM 7.00 zł
+ -
33 3600210124 PIERŚCIEŃ SAMOUSZCZELN. 46,0X1,1 MM 8.00 zł
+ -
35 1600136010 PODKŁADKA REGULACYJNA 0,2 MM 5.00 zł
+ -
35 1600136011 PODKŁADKA REGULACYJNA 0,3 MM 5.00 zł
+ -
35 1600136012 PODKŁADKA REGULACYJNA 0,1 MM 4.00 zł
+ -
36 1600150011 PODKŁADKA SPRĘŻYSTA 4.00 zł
+ -
37 1600290016 PIERŚCIEN USZCZELNIAJĄCY 7.00 zł
+ -
38 1606333601 KOŁO TALERZOWE Z=36 30.00 zł
+ -
39 1604652013 SPRĘŻYNA SPIRALNA 5.00 zł
+ -
40 2916660009 PIERŚCIEŃ ZABEZPIECZAJACY DIN 472-25X1,2MM 5.00 zł
+ -
41 1600910018 TULEJA IGŁOWA Ø8XØ12X8 MM 15.00 zł
+ -
42 1600905006 ŁOŻYSKO KULKOWE ZWYKŁE 12X32X10 37.00 zł
+ -
43 1606333242 KOŁO ZĘBATE STOŻKOWE Z=11 135.00 zł
+ -
45 1603300016 NAKRĘTKA SZEŚCIOKĄTNA M7, SW10 5.00 zł
+ -
47 2910211018 WKRĘT DO BLACH DIN 7971-ST3,9X13-F 4.00 zł
+ -
48 2910211005 WKRĘT DO BLACH DIN 7971-ST2,9X9,5-F 4.00 zł
+ -
49 1603435026 ŚRUBA DO GWINT. BEZWIÓRK. 5.00 zł
+ -
50 2912401420 WKRĘT DO BLACH DIN7981-ST3,9X19-F-Z 4.00 zł
+ -
53 1604448015 KABEL PRZYŁĄCZENIOWY 4.00 zł
+ -
54 1604448016 KABEL PRZYŁĄCZENIOWY 4.00 zł
+ -
55 2912401420 WKRĘT DO BLACH DIN7981-ST3,9X19-F-Z 4.00 zł
+ -
100 1601110471 TABLICZKA INFORMACYJNA 8.00 zł
+ -
105 1601110470 TABLICZKA INFORMACYJNA 5.00 zł
+ -
107 1600210044 PIERŚCIEŃ SAMOUSZCZELN. 4,5X1,0 MM 4.00 zł
+ -
650/50/20 1600210039 PIERŚCIEŃ SAMOUSZCZELN. 20,35X1,78 MM 4.00 zł
+ -
650/30 1607950052 KLUCZ DWUCZOPOWY 10.00 zł
+ -
650/50 1605703099 KOŁNIERZ PRZYJMUJĄCY Ø22,2X42 MM 50.00 zł
+ -
700/20/40 2915191105 NAKRĘTKA SKRZYDEŁKOWA M 5 DIN 315-G-5 zapytaj o cenę
700/20/50 1604643004 SPRĘŻYNA DOCISKOWA zapytaj o cenę
700 2605510066 KOŁPAK ODSYSANIA Ø 125 MM zapytaj o cenę
700/10 1605510201 KOŁPAK OCHRONNY Ø 115 MM zapytaj o cenę
700/10/20 2910022197 ŚRUBA Z ŁBEM WALCOWYM DIN 84-M 6X16-8.8 4.00 zł
+ -
700/20/30 2910281158 ŚRUBA OKRĄGŁA PŁASKA DIN 603-M 5X16 zapytaj o cenę
700/10/20 2910141197 ŚR.Z ŁB.OKR.O GNIEŹ.SZEŚ. DIN 912-M6X16-8.8 4.00 zł
+ -
750/10 160202509T UCHWYT DODATKOWY 11.00 zł
+ -
750/20 1603340015 NAKRĘTKA Z OTWOREM KRZYŻ. M14 19.00 zł
+ -
752 1605510201 KOŁPAK OCHRONNY Ø 115 MM zapytaj o cenę
752 1600A0136P KOŁPAK OCHRONNY 56.00 zł
+ -
803 1604010262 TWORNIK Z WENTYLATOREM 240V 159.00 zł
+ -
808 160111A3H3 TABLICZKA ZNAMIONOWA 8.00 zł
+ -
810 1607014116 ZESTAW SZCZOTEK WĘGLOWYCH 32.00 zł
+ -
813 1607000253 PRZYCISK GUZIKOWY 7.00 zł
+ -
816 1600A003G4 UCHWYT SZCZOTEK 8.00 zł
+ -
821 1605806480 OBUDOWA PRZEKŁADNI 173.00 zł
+ -
828 1607000936 KOŁNIERZ ŁOŻYSKOWY 90.00 zł
+ -
832 1607000D6A TRZPIEŃ ŚCIERAJĄCY 25.00 zł
+ -