Producenci części do elektronarzędzi

Sklep elektronarzędzia

Twój koszyk jest pusty


Zakupy bez konieczności rejestracji!

Części producenta Rems

Nie ulega wątpliwości, że w obliczu ogromnych obciążeń na budowach czy halach przemysłowych, eksploatowane elektronarzędzia wymagają napraw oraz wymiany części. Rems to marka, która oferuje wszystkim specjalistom nowoczesne, sprawne i zaawansowane technologicznie urządzenia oraz zamienne komponenty, pozwalające na przedłużenie żywotności używanego sprzętu.

W ofercie sklepu Baxo znajduje się szereg markowych produktów, w tym głowice, noże, wkładki czy kółka tnące. Nasz magazyn jest zawsze pełny i w przypadku gdy nie znajdą Państwo online dokładnie tego czego szukacie prosimy o kontakt. Jesteśmy w stanie zaproponować również inne podzespoły Rems. Części, które oferujemy są oryginalne więc spełniają najwyższe wymogi jakościowe i użytkowe wymagane przez producenta, są bezpieczne w eksploatacji i przygotowane do pracy w najtrudniejszych warunkach.

Jeśli mają Państwo wątpliwości dotyczące wyboru konkretnego elementu zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy z przyjemnością odpowiedzą na wszelkie pytania i pomogą w doborze optymalnych rozwiązań.

 
AEG (1199)
 
Black+Decker (7617)
 
Bosch (28668)
 
DeWalt (6898)
 
Dremel (237)
 
Festool (1246)
 
Hitachi (1062)
 
Makita (1461)
 
Maktec (39)
 
Metabo (3276)
 
Milwaukee (2621)