Producenci części do elektronarzędzi

Sklep elektronarzędzia

Twój koszyk jest pusty


Zakupy bez konieczności rejestracji!

Części producenta Sparky

Zapraszamy do zapoznania się z szerokim asortymentem części Sparky, skierowanym do firm przemysłowych, jak również Klientów indywidualnych. Jesteśmy przekonani, że dzięki naszej ofercie będą Państwo mogli w pełni wykorzystać eksploatowany sprzęt i przedłużyć jego żywotność. To wysoka jakość, niezawodność, komfort i bezpieczeństwo użytkowania.

Jeśli poszukują Państwo markowego sprzętu w konkurencyjnej cenie, zachęcamy do wyboru produktów Sparky. Części dostępne w asortymencie sklepu Baxo są oryginalne i spełniają najwyższe wymogi technologiczne i jakościowe producenta. Oferujemy przede wszystkim szczotki do szlifierek, wirniki do mieszarek oraz akcesoria do innych elektronarzędzi. Zapewniamy nie tylko szeroki wybór, ale również merytoryczne doradztwo naszych specjalistów.

Jeśli mają Państwo problem z dopasowaniem konkretnych elementów do użytkowanych elektronarzędzi zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością podpowiemy i pomożemy w doborze optymalnych rozwiązań. Zapraszamy do składania zamówień w sklepie Baxo.

 
AEG (1199)
 
Black+Decker (7617)
 
Bosch (28668)
 
DeWalt (6898)
 
Dremel (237)
 
Festool (1246)
 
Hitachi (1062)
 
Makita (1461)
 
Maktec (39)
 
Metabo (3276)
 
Milwaukee (2621)