elektronarzędzia sklep

Sklep elektronarzędzia

Twój koszyk jest pusty


Zakupy bez konieczności rejestracji!

Serwis Elektronarzędzi

SERWIS WYSYŁKOWY

    Elektronarzędzia wymagające naprawy mogą Państwo dostarczyć do naszego punktu serwisowego osobiście lub wysłać za pomocą firmy kurierskiej. Wykaz narzędzi jakie można nam zlecić do naprawy znajdą Państwo tutaj.

    Dla Państwa wygody możemy sami zlecić kurierowi odbiór narzędzi z dowolnego miejsca na terenie kraju. Opłata za transport w obie strony wyniesie jedynie 30 zł. brutto i zostanie pobrana przez kuriera w chwili zwrotu narzędzia (paczka o wadze do 30 kg i wymiarach max. dł. 140 cm, szer. 60 cm, wys. 60 cm). W dniu wysyłki nic Państwo nie zapłacą. Aby skorzystać z tej opcji prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się poniżej.


JAK WYGLĄDA PROCEDURA NAPRAWY? 

 
1. Spakowany sprzęt odbierze kurier w uzgodnionym terminie i miejscu. Nic Państwo wówczas nie płacą.

2. Po otrzymaniu przesyłki prześlemy Państwu potwierdzenie zgłoszenia narzędzi do naprawy a nasi serwisanci dokonają kalkulacji kosztów naprawy. Wycenę otrzymają Państwo w ciągu około 4 – 7 dni.

UWAGA: W razie rezygnacji z naprawy doliczana jest koszt wyceny od 30 - 50 zł w zależności od wielkości i skomplikowania maszyny.

3.
Po akceptacji kosztów naprawy sprzęt zostanie naprawiony, przetestowany i odesłany. Czas, w którym standardowo wykonujemy naprawę nie przekracza 14 dni.


4.
Kurier dostarczy naprawione narzędzia oraz pobierze opłatę za wykonanie usługi naprawy powiększonej o 30 zł kosztów transportu. Istnieje również możliwość zapłaty za naprawę na podstawie przedpłaty na nasze konto.

 

CZĘŚCI

Osoby zainteresowane zakupem części zamiennych zapraszamy do zakładki PRODUCENCI znajdującej się u góry tej strony.DLACZEGO WARTO NAPRAWIAĆ U NAS?


Czas - oszczędzisza czas bo to my zamówimy kuriera który odbierze od Ciebie uszkodzone narzędzie.

Kontrola - informujemy na jakim etapie jest twoja naprawa.

Solidność - twoje narzędzia będą naprawiane przez serwisantów z wieloletnim doświadczeniem

Gwarancja - na każdą naprawę dostajesz 3 miesięczną gwarancję

 

 

FORMULARZ ZLECENIA NAPRAWY